Monitoring CCTV IP
Znajdujesz się: Strona główna » Usługi

Usługi

             Od wielu lat projektujemy i realizujemy budowy profesjonalnych systemów teletechniki niskoprądowej. Indywidualne podejście do każdego klienta, wieloletnie doświadczenie czyni nas kompetentnymi od poczatku do końca każdej inwestycji. Przedsięwzięcia realizowane są w oparciu o sprzęt wysokiej jakości i charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością, łatwą i intuicyjną obsługą oraz wysoką skutecznością. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji dla: firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów, osób fizycznych.

            Specjalizujemy się w instalacjach systemów, projektowaniu, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych. Doradzamy w zakresie instalacji i obsługi oraz prowadzimy cykliczne kursy. Naszych klientów traktujemy poważnie . Od wielu lat serwisujemy systemy monitoringu dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów, osiedli mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Wszelkie nasze projekty są wykonywane w oparciu o najnowsze technologie, co pozwala na uzyskanie najwyższych parametrów pracy. Nasi technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży IT, są nieustannie szkoleni po to, aby sprostać wymaganiom każdego klientów. Stosujemy sprzęt marek:

 

Monitoring:

ACTi, Sunnel, Ultimax - Hikvision, Geovision, Samsung, VIVOTEK, LC Security, Arecont Vision, Panasonic.

 

RTV-SAT:

Alcad, Terra, Signal, Inverto, Corab, Triset, PCT, Platinum.

 

Systemy hotelowe:

Zamki, Sejfy oraz Wyłączniki prądu firmy  BE-TECH

 

Systemy hotelowe:

GASTRO, LRS, POSIFLEX

 

Instalacje światłowodowe:

Ultimode, Verticasa, Fibrain

 

Instalacje alarmowe:

Satel, Polon, DSC

 

Bramy / Napędy do bram

Wiśniowski, Came, Nice, Faac
 

Nagłośnienie

Bosch, Monacor, Dynacord, Bose, Kramer


Świadczymy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Na wszystkie produkty jak i na nasze wykonawstwo dajemy gwarancję.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Każdy nasz klient jest rownie ważny !

 

 

  • lll