Monitoring CCTV IP
Znajdujesz się: Strona główna » FIRMA

FIRMA

O NAS:

 

Założona w 1991 roku firma DIPOL Sandomierz prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną urządzeń telekomunikacyjnych związanych głównie z transmisją wizji. Współpracuje z firmami instalacyjnymi zaopatrując je kompleksowo w urządzenia do instalacjii CCTV, WLAN, TV SAT oraz SSWIN. Prowadzi rozbudowany dział techniczny wspierający firmy przy projektowaniu i kompletowaniu sprzętu. Dla swoich klientów firma prowadzi cykliczne kursy z zakresu zaawansowanych technologii, które posiada w swojej ofercie.W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na wdrażanie nowych technologii, poszerzamy naszą ofertę usługową oraz zaplecze techniczne o nowe rozwiązania. 

 
  Od wielu lat projektujemy i realizujemy budowy profesjonalnych systemów teletechniki niskoprądowej. Indywidualne podejście do każdego klienta, wieloletnie doświadczenie czyni nas kompetentnymi od początku do końca każdej inwestycji, Przedsięwzięcia realizowane są w oparciu o sprzęt wysokiej jakości i charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością, łatwą i intuicyjną obsługą oraz wysoką skutecznością. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji dla:
firm, instytucji, sklepów, hoteli, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych.
 
Importujemy i dystrybuujemy zamki hotelowe, system jednego klucza oraz system kontroli dostępu dla hoteli. Wybierając produkty do naszego portfolio kierujemy się ich jakością, wzornictwem i użytecznością. Oferowane przez nas produkty spełniają najwyższe światowe normy gwarantując bezpieczeństwo i niezawodność.
 
 Specjalizujemy się w instalacjach systemów, projektowaniu, usługach serwisowych oraz konserwacyjnych. Doradzmy w zakresie obsługi instalacjioraz prowadzimy cykliczne kursy. Wszelkie nasze projekty są wykonywane w oparciu o najnowsze technologie, co pozwala na uzyskanie najwyższych parametrów pracy. Nasi technicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz są nieustannie szkoleni po to, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. 
 
CCTV
- systemy telewizji dozorowej
WLAN
- instalacje sieci LAN oraz sieci bezprzewodowych
SSWiN
- system sygnalizacji włamania i napadu
TV-SAT
- telewizja naziemna cyfrowa DVB-T, telewizja satelitarna
BRAMY  
- bramy,ogrodzenia-bramy garażowe segmentowe,bramy garażowe roletowe,bramy  garażowe uchylne,bramy ogrodzeniowe 
NAPĘDY DO BRAM
- siłowniki do bram każdego rodzaju
PPOŻ
- ochrona przeciw pożarowa 
NAGŁOŚNIENIA
- systemy nagłośnieniowe  
INTELIGENTY DOM
-systemy automatyki domowej
 
 
Wykorzystujemy technologie światowych producentów takich jak: 
ACTi, Sunnel, Ultimax - Hikvision, Geovision, VIVOTEK, Arecont Vision, Panasonic, Alcad, Terra, Signal, Inverto, Corab, Triset, PCT, Ultimode, Verticasa, Fibrain, Satel, Polon, Came, Nice, Faac, Satel, Ferguson, Tokina, Trend, Bosch, Monacor, Dynacord, Bose, Kramer i wiele innych..