Monitoring CCTV IP
Znajdujesz się: Strona główna » NOWOŚCI

NOWOŚCI

Domofony IP Derso mogą przekierować każdą rozmowę na telefon komórkowy lub jedynie w przypadku gdy żaden z domowników nie odbierze jej na panelu wewnętrznym.”

W przypadku domu jednorodzinnego, najciekawszą możliwością Derso jest zdalny dostęp do funkcji domofonu (prowadzenie rozmowy i otwieranie bramy/drzwi) z telefonu komórkowego, stacjonarnego lub internetowego. Domofony IP Derso mogą przekierować każdą rozmowę na telefon komórkowy lub jedynie w przypadku gdy żaden z domowników nie odbierze jej na panelu wewnętrznym. Przekierowanie rozmowy odbywa się za pomocą zewnętrznego serwera VoIP. Korzystając z urządzeń mobilnych użytkownik może prowadzić rozmowy, podglądać obraz z kamery i otworzyć drzwi z dowolnego miejsca  na Ziemi.

Co więcej, dla wideodomofonów IP Derso powstała dedykowana aplikacja, umożliwiająca wykorzystanie smartfonów pracujących w jednej sieci lokalnej z domofonem IP jako terminali komunikacyjnych. Komunikacja w sieci LAN odbywa się w modelu peer-to-peer, bez wykorzystania centrali VoIP. Każdy ze smartfonów z systemem operacyjnym Andoid lub iOS może odebrać rozmowę i otworzyć drzwi.

 

 

 

Do kanałów nadawanych w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T 15 marca dodany zostanie kanał filmowy STOPKLATKA TV. Jest on pierwszm ogólno dostępnm kanałem filmowym w Polsce. 

 

Będzie to kanał w całości poświęcony kinu. Opierający się na produkcjach europejskich, kinie światowym oraz kinie polskim.

 

więcej informacji można otrzymać na stronie http://stopklatka.pl/