Monitoring CCTV IP
Znajdujesz się: Strona główna » Aktualności

Aktualności

 

 

Zamki hotelowe Be-tech stanowiące element Systemu Jednego Klucza zostały zintegrowane z oprogramowaniem do zarządzania hotelami SOHiS-HOTEL. To kolejny krok w kierunku uniwersalności zamków hotelowych Be-Tech. Teraz klienci kupując oprogramowanie firmy SOHiS będą mogli w pełni wykorzystać funkcjonalność Systemu Jednego Klucz. Oznacza to, że będą mogli prowadzić obsługę klienta przez podstawowe funkcje od rezerwacji poprzez zameldowanie, obciążanie go dodatkowymi usługami w trakcie pobytu, aż do wymeldowania i wystawienia dokumentu sprzedaży.

 

Oprogramowanie firmy SOHiS to nie tylko moduł hotelowy, to też moduł SPA, Medyczny czy Parkingowy.

 

Moduł parkingowy umożliwia zarezerwowanie dzienne, godzinowe miejsca parkingowego dla danego pokoju, gościa z możliwością automatycznego rozliczenia. Planując pobyt kuracjusza można też zaplanować zajętość miejsca na parkingu i wyliczenia kosztu postoju pojazdu.

 

Moduł SPA proponowany jest dla obiektów posiadających gabinety zabiegowe (kosmetyczne, rehabilitacyjne). Program SPA pozwala na planowanie zabiegów i zajętości stanowisk w formie grafików z wydrukiem karty zabiegów, umożliwia ręczne lub automatyczne powstanie obciążeń i przenoszenie ich do pokoju gościa hotelowego, kuracjusza. Dla osób z zewnątrz wystawiane są dokumenty sprzedaży. Dodatkowo może współpracować z Modułem do obsługi dokumentacji medycznej i kartami wypisowymi. Obydwa moduły korzystają z danych o gościu wprowadzonych na recepcji powodując pełną integracje danych w systemie.

 

 

Więcej informacji na temat SOHiS System na stronie producenta: www.sohis.pl

 

Klient: Zamek w Baranowie Sandomierskim

Zamek w Baranowie Sandomierskim w czasie modernizacji obiektów hotelowych wyposażył pokoje w kolejne zamki Be-Tech typu London.

 

 

 

Referencje

 

- strona hotelu

Klient: Villa Nosal - Zakopane

 

 

Restauracja i Noclegi Grill Solo  to niezwykłe, klimatyczne miejsce w Sandomierzu. Właściciel skorzystał z oferty Systemu Jednego Klucza i zainstalował w obiekcie zamki Oslo.

 

 

 

 

Referencje

 

- strona hotelu

Klient: Aparthotel BlueBells - Kraków

 

 

Aparthotel BlueBells znajduje się w miejscu łączącym Stare Miasto z Kazimierzem w Krakowie. Aparthotel został wyposażony w Zamki Oslo

 

 

 

Referencje

 

- strona hotelu

Klient: Villa Nosal - Zakopane

 

 

Villa Nosal nowo otwarty obiekt w Zakopanem  został kompleksowo wyposażony w instalację

- Zamków BE-TECH LONDON

- Instalację Monitoringu wizyjnego CCTV

- Instalację Sieci LAN oraz WiFi

 

 

 

Referencje

 

- strona hotelu

Targi HORECA®/GASTROFOOD® to odpowiedź na dynamiczny rozwój branży hotelarsko-gastronomicznej w Polsce. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia w systemy zabezpieczeń hotelowych, terenów rekreacyjno-sportowych, recepcji, sal restauracyjnych, zaplecza kuchennego, a także żywność i napoje oraz wina z całego świata. Tegoroczna edycja odbyła się 16-18 listopada 2016 w EXPO Kraków.

 

Firma Dipol Sandomierz zaprezentowała kompleksową ofertę wyposarzenia hotelu we wszystkie instalację niskoprądowe takie jak

 

  • Monitoring CCTV IP
  • Domofony IP
  • Systemy Nagłośnieniowe
  • Alarmy
  • Instalację RTV-SAT
  • Kontrola Dostępu
  • Instalacja Przeciwpożarowa

 

 

 

 

 

Pragniemy podziękować za odwiedzenie naszego stoiska, zapraszamy za rok !!