Monitoring CCTV IP
Znajdujesz się: Strona główna » Aktualności

Aktualności

Zamki kodowe Be-Tech przewidziane są do montażu w aquaparkach, szkołach, zakładach pracy oraz szatniach i siłowniach. Zamki otwierane są przez wprowadzenie kodu PIN (4-9 cyfr). Zamki Retro mogą być skonfigurowane do dwóch trybów pracy:

 • Tryb prywatny  każdy zamek ma przypisany jeden kod PIN i użytkownika. Aby otworzyć lub zamknąć szafkę, użytkownik wprowadza swój kod PIN. Zamki pracują w tym trybie we wszystkich miejscach, gdzie możliwe jest przypisanie jednego użytkownika do każdej z szafek (np. szkoła, zakład pracy, szpital, itd.)
 • Tryb publiczny – wszystkie szafki są otwarte przez cały czas, aby je zamknąć użytkownik wpisuje ustalony przez siebie kod PIN. Otworzenie szafki jest możliwe przez ponowne wpisanie tego samego kodu PIN. Po otworzeniu szafki, można ją ponownie zamknąć wpisując dowolny kod PIN. Ten tryb pracy zamków do szafek stosowany jest wszędzie tam, gdzie wielu użytkowników korzysta z tych samych szafek (np. basen, siłownia, aquapark)

Zamki na kartę Be-Tech przewidziane są do montażu w aquaparkach, szkołach, zakładach pracy oraz szatniach i siłowniach.  Zamki  mogą być skonfigurowane do dwóch trybów pracy:

 • Tryb prywatny  każdy zamek ma przypisaną jedną  kartę i użytkownika. Aby otworzyć lub zamknąć szafkę, użytkownik zbliża kartę. Zamki pracują w tym trybie we wszystkich miejscach, gdzie możliwe jest przypisanie jednego użytkownika do każdej z szafek (np. szkoła, zakład pracy, szpital, itd.)
 • Tryb publiczny – wszystkie szafki są otwarte przez cały czas, aby je zamknąć użytkownik zbliża kartę. Otworzenie szafki jest możliwe przez ponowne zbliżenie tej samej karty. Po otworzeniu szafki, można ją ponownie zamknąć zblizając dowolną kartę z Systemu Jednego Klucza. Ten tryb pracy zamków do szafek stosowany jest wszędzie tam, gdzie wielu użytkowników korzysta z tych samych szafek (np. basen, siłownia, aquapark)

Ze względu na wysoką jakość wykonania, łatwość montażu i konfiguracji połączoną z korzystną ceną, zamki do szafek Be-Tech  polecamy do wszelkiego rodzaju obiektów.

Więcej szczegółów i informacji technicznych dotyczących zamków do szafek Be-Tech znajdą Państwo w sekcji Zamki do szafek.

 

 

Stylowa klamka London znakomicie zastąpiła machaniczne zamki w Dworku Jabłonna. Kiladziesiąt drzwi firma Dipol dostosowała do zamków London na pracującym obiekcie. Sprawny, szybki montaż nie zakłócił pracy personelu hotelu.

 

Zamek London:

 • Żywotność mechanizmu wkładki: 1000000 cykli
 • Wkładki przeznaczone do drzwi o grubości 40 – 50 mm
 • Szyldy zamków wykonane są ze stali nierdzewnej, co zapewnia ich wytrzymałość i łatwość w utrzymaniu
 • Pamięć ostatnich 500 wydarzeń (data i godzina otworzenia + identyfikator otwierającej karty)
 • Możliwość otworzenia kluczem mechanicznym
 • Obsługiwane karty: Mifare 13,56 MHz

 

Uzyskanie pomocy zdalnej - Instrukcja postępowania:

 

 • Zapisz pobierany plik np. na pulpicie

 • Zadzwoń do opiekuna technicznego lub do działu wsparcia technicznego w celu szczegółowego opisania problemu i nawiązania zdalnego połączenia

 • Uruchom pobrany plik i wyraź zgodę na jego uruchomienie

 • Wyraź zgodę na zdalny dostęp naszego pracownika do komputera

 

Pobierz aplikację TeamViewer

Szkoły "Lider" w Lublinie z misją " Uczymy się nie dla szkoły, ale dla życia" mają na celu rozwój młodych ludzi w duchu uniwersalnych wartości, otwartych na świat i potrzeby innych, przygotowanych do dalszej edukacji i sprawnego funkcjonowania na rynku pracy.