Monitoring CCTV IP

Telewizja DVB-T dla Hoteli

 

Hotele i pensjonaty nie potrzebują bardzo skomplikowanej instalacji telewizyjnej. Oferta zbudowana na bazie kanałów NTC (Naziemnej Telewizji Cyfrowej) oraz niekodowanych kanałów satelitarnych to idealne i tanie rozwiązanie.

 

Nie zawsze musisz wymieniać stare telewizory na nowe z wbudowanym tunerem MPEG4

 

Możemy dowolnie modyfikować listę odbieranych programów, lecz może to mieć wpływ na finalną cenę stacji czołowej.

 

Montaż wzmacniaczy TERRA pozwoli na bezproblemowe przejście przez okres wdrażania naziemnej telewizji cyfrowej i wyłączania kolejnych nadajników analogowych. Zmiana parametrów emisji dla konkretnego nadajnika – w szczególności zmiana częstotliwości dla poszczególnych MUXów cyfrowych nie będzie niosła za sobą konieczności ingerowania w sprzęt. Wszystko sprowadzać się będzie do przestrojenia danej wkładki poprzez kilkukrotne wciśnięcie przycisku umieszczonego na jej obudowie i nie wymaga żadnych zewnętrznych urządzeń takich jak programator, czy laptop. Cała procedura potrwać może kilka minut.
 
Inwestorom i wykonawcom stojącym przed wyborem wzmacniaczy dla naziemnej telewizji cyfrowej polecamy stosowanie strojonych cyfrowo wzmacniaczy kanałowych at420 TERRA R82510.

Wzmacniacze te sprawdzą się w każdej zbiorczej instalacji telewizji naziemnej:
 • hotelach i pensjonatach,
 
Do największych zalet wzmacniaczy serii at TERRA należą:
 • współpraca z sygnałami analogowymi i cyfrowymi,
 • elektronicznie programowane filtry piłowe zapewniające wysoką selektywność urządzeń,
 • każdy panel posiada dwa, niezależne tory wzmacniające; możliwe jest więc wzmocnienie dwóch multipleksów DVB-T o dowolnej częstotliwości z pasma UHF z wykorzystaniem jednej wkładki w raz w wyrównaniem ich poziomów na wyjściu,
 • wbudowane układy AGC zapewniające wyrównanie poziomów z wielu wzmacniaczy
 • możliwość zasilania 12V przedwzmacniaczy antenowych,
 • łatwy montaż na uniwersalnej szynie DIN z możliwością montażu w szafie RACK.

 

Zestaw zawiera:
 • 4 sztuki podwójnych modulatorów mt420 R82515 pozwalających na wprowadzenie do instalacji w sumie 8 programów z zewnętrznych źródeł niskiej częstotliwości (kamer monitoringu, odtwarzaczy multimediów, odtwarzaczy DVD, odbiorników satelitarnych, itd.),
 • 3 sztuki podwójnych wzmacniaczy kanałowych at420 R82510 pozwalających na wzmocnienie sygnału dla 6 multipleksów DVB-T lub kanałów TV analogowej,
 • 1 sztukę szerokopasmowego wzmacniacza ma400 R82520 pozwalającego zsumować oraz wyrównać sygnały UHF, VHF oraz FM – maksymalny poziom wyjściowy wzmacniacza według DIN45004B wynosi 118 dBµV i z powodzeniem pozwoli na zasilenie w sygnał instalacji obejmujących nawet 200 i więcej gniazd bez konieczności stosowania dodatkowych wzmacniaczy budynkowych.
 • Całość zasilona jest z zasilacza DR-60-12 R82532 i umieszczona na szynie DIN R82538 pasującej do szafy typu RACK 19". Możliwy jest oczywiście montaż wzmacniaczy bezpośrednio na ścianie lub w typowych szafkach RTV.

 

 

Telewizory analogowe Telewizory LCD
TVP1,TVP 2, TVN, POLSAT, TVN 24, 
TVN TURBO, TVN STYLE, 
CARTOON NETWORK
TVP1, TVP2, ATM ROZRYWKA, 
ESKA TV, TVP INFO, POLO TV, 
TTV, POLSAT, TVN, TVN7, TV 4, 
TV PULS, TV6, TVN 24, 
POLSAT SPORT NEWS, 
TVP KULTURA, TVP POLONIA, 
TVP HISTORIA, TVN TURBO, 
TVN STYLE, CANAL+, CANAL+FILM
CANAL+SPORT, ESPN, BBC ENTERTAIMENT
BBC LIFESTYLE, BBC KNOWLEDGE
CBEEBIES, 4FUN TV
4 programy z nadajników naziemnych

17 programów z nadajników naziemnych 

4 programy satelitarne 12 programów satelitarnych

 

powrót »