Monitoring CCTV IP

Monitoring IP Hotelu „Rynek 16” w Sandomierzu.

Kamery kopułowe K1550, zasilane PoE, zostały zainstalowane na klatkach schodowych, a kamera kompaktowa K1533 na zewnątrz, zapewniając obserwację hotelowego parkingu.

 

Dzięki wysokiej rozdzielczości obrazu obsługa hotelu jest w stanie rozpoznać dużą ilość detali, takich jak twarze osób wchodzących, tablice rejestracyjne. Ułatwiło to wychwytywanie osób postronnych i samochodów nienależących do gości. Ustały też całkowicie akty wandalizmu zabytkowej elewacji kamienicy.

 

Okablowanie strukturalne bazuje na skrętce wysokiej jakości NetSet E1408 oraz switchach PoE firmy TP-LINK TL-SF1008P N29930. Oprogramowanie NUUO zostało zainstalowane na komputerze PC zamontowanym w szafie rack 19” R912021. Połączenie komputerów peryferyjnych z serwerem odbywa się za pomocą oprogramowania klienckiego. Dla potrzeb inwestora zostało skonfigurowane połączenie zdalne z serwerem. Klient ma możliwość bieżącego podglądu oraz przeglądania archiwalnych zdarzeń z każdego miejsca na świecie za pomocą sieci Internet (PC oraz telefon komórkowy).


 

powrót »
© Copyright Dipol wszelkie prawa zastrzeżone - Sandomierz 2011
Realizacja i CMS: IMPIT