Monitoring CCTV IP

Telewizja RTV - SAT

 

Hotele, szpitale, domy prywatne, budynki biurowe, bloki mieszkalne to obiekty w których główną instalacją jest telewizja SAT oraz telewizja cyfrowa naziemna DVB-T. Dipol w zakresie RTV-SAT posiada ogromne doświadczenie związane z projektowaniem, montażem oraz konserwacją takowych systemów.

 

Wykonujemy Instalacje telewizji RTV-SAT począwszy od instalacji w domach jednorodzinnych kończąc na zaawansowanych systemach Hotelowych PAY-TV oraz systemach telewizji IP.

 

W pierwszym etapie wykonywane są pomiary sygnału w miejscu instalacji profesjonalnymi miernikami przez wysoko wykwalifikowanego technika. W kolejnym etapie technik zapoznaję się z obiektem oraz oczekiwaniami inwestora. Po przeprowadzeniu wizji lokalnej technik przedstawia wykonany projekt instalacji oraz jego możliwości. Gdy system zostanie zaakceptowany przez inwestora technik wykona symulację usługi wraz z przesłaniem kart katalogowych oraz certyfikatów zgodności. Następnym etapem jest wykonanie profesjonalnie instalacji z zachowaniem wszelkich norm.
Po zakończeniu instalacji zostaje przeprowadzone szkolenie z zakresu obsługi.

 

Stosujemy sprzęt:

 

Terra, Signal, Alcad, Corab, Ferguson, Optikum, AMS,