Monitoring CCTV IP

Dipol Sandomierz na Targach

07.09.2011, 13:37

Dipol Sandomierz na Targach HoReCa w Polsce

 

 

 

Pragniemy wszystkim podziękować za odwiedzienie naszego stoiska.

 

W trakcie trzydniowych Targów, które odbyły się w dniach 5-7 listopada, swoją ofertę zaprezentowało aż 348 wystawców z całego świata. Ich stoiska odwiedziło ponad 12 tys. osób, które dzięki znakomitemu połączeniu kilku tematycznych wydarzeń, mogły poznać przepis na idealny obiekt gastronomiczny czy noclegowy.

 

 

Firma Dipol Sandomierz zaprezetowała System Jednego Klucza -  elementy systemu takie jak zamki hotelowe ( LONDON BERLIN OSLO)wyłączniki prąduzamki do szafek oraz sejfy hotelowe ( GRANIT, KORUND ) firmy BE-TECH mogą być obsługiwane przy użyciu tej samej karty. Karty dla gości hotelowych można zaprogramować tak, żeby przydzielić im dostęp do wybranych stref, umożliwić otwarcie zamka w pokoju hotelowym, dostęp do parkingu, szafek w strefie SPA, a nawet wysyłać windę na ich piętro bez naciskania przycisku! 

Nasi technicy przygotowali prezentacię integralności elementów Systemu Jednego Klucza z programem CHART

 

 

 

źrudło http://targi.krakow.pl/

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

DIPOL Sandomierz na Targach "INVEST-HOTEL 2013" 

23-26 WRZEŚNIA POZNAŃ

 

Targi Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL są nawiększym, specjalistycznym wydarzeniem dla branży hotelarskiej w Polsce. W ramach targów INVEST-HOTEL najnowsza ofertę prezentują dostawcy wyposażenia dla hoteli, pensjonatów, uzdrowisk, sanatoriów, ośrodków wypoczynkowych i sal konferencyjnych.

 

Zakończyły się Targi INVEST-HOTEL 2013

Spotkania z profesjonalistami w dziedzinie prowadzenia hotelu, wykłady, konferencje, nowoczesne rozwiązania IT oraz interesująca ekspozycja. Tak właśnie minęły cztery dni Targów Wyposażenia Hoteli INVEST-HOTEL. Oferta programowa Targów była wyjątkowo różnorodna. Każdego dnia czekały na zwiedzających wydarzenia, seminaria i wykłady. Cztery targowe dni przyniosły wiele nowych kontaktów biznesowych, a stoiska wypełniły się gwarem prowadzonych rozmów.

INVEST-HOTEL to Targi skierowane głównie do profesjonalistów. Z myślą o nich przygotowano szereg interesujących seminariów oraz szkoleń. Warsztaty „Travel 2.0” oraz „Jak nie dawać lastów” zgromadziły w pierwszym dniu liczne grono słuchaczy. Tematy poruszane w trakcie spotkań dotyczyły nowoczesnych kanałów komunikacji i sprzedaży online, czy też problematyki udzielania rabatów za rezerwacje last minute. INVEST-HOTEL zadbał także o obecność najlepszych specjalistów od współpracy z dziennikarzami, oraz budowania i promowania wizerunku marki.

Partnerami Honorowym Targów INVEST-HOTEL były Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Izba Hotelarstwa. Ich udział stał się potwierdzeniem mocnej pozycji INVEST-HOTEL jako największego wydarzenia w branży HoReCa.

 

W tym samym czasie co INVEST-HOTEL, mają miejsce również Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH oraz Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego PAKFOOD.

(źródło: http://www.investhotel.pl)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
DIPOL Sandomierz na Sat DIGI-TV w Warszawie
 
W dniach 19-21 września 2012 odbędą się w Warszawie Targi Sat DIGI-TV. Motywem przewodnim ekspozycji DIPOLA będą:
 
Instalacje teletechniczne w budynkach i na osiedlach
 
Firma DIPOL od lat gromadzi doświadczenia związane z instalacjami teletechnicznymi. W okresie dużych zmian związanych z przejściem telewizji na technikę cyfrową i zwiększonymi wymaganiami dotyczącymi transmisji w sieciach przewodowych (wymagania związane np. z CCTV IP) przedstawimy nowoczesne koncepcje rozwiązania tych problemów.
W szczególności zaprezentujemy: 
 
 • Multiswitchowe Instalacje Magistralne - jako propozycję na rozprowadzanie sygnałów naziemnej telewizji cyfrowej i satelitarnej,
 • instalacje światłowodowe - jako prostą i niezawodną technikę rozwiązującą problemy przepływności i zasięgu,
 • szafy typu Rack - jako podstawę do budowy niezawodności instalacji poprzez zapewnienie optymalnych warunków pracy urządzeń aktywnych,
 • urządzenia HDMI i uchwyty LCD - jako akcesoria zapewniające komfort eksploatacyjny i instalacyjny dla telewizji w mieszkaniu.
 
Wystawimy się inaczej niż zwykle, pokażemy sprzęt, który zamierzamy dopiero wprowadzić na rynek, zbierzemy opinie, a jednocześnie pokażemy instalatorom przyszłościowe możliwości urządzeń.
 
Pokażemy między innymi:
 
- nową linię multiswitchy Terra
- nową rodzinę wzmacniaczy kanałowych
- złącza kompresyjne do instalacji bez użycia zaciskarki
- modulatory DVB-T
- urządzenia standardu MoCa (Multimedia over Coax Alliance)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

DIPOL Sandomierz na targach Energetics 15-17.11.2011
 
Zapomnij o problemach z transmisją
 
Firma DIPOL wystawiła się na targach Energetics w Lublinie w dn. 15-17 listopada 2011.

Rośnie znaczenie zdalnego zarządzania, sterowania i nadzorowania obiektów. 
Kluczowego znaczenia nabiera jakość transmisji - dotyczy to zarówno przepływności jak i niezawodności.
Dipol przygotował ofertę dotyczącą najważniejszych technologii transmisyjnych przewodowych i bezprzewodowych.
 
Nagroda Targów w kategorii „Wystrój stoiska i forma promocji targowej”
 
 
   
Stoisko firmy DIPOL
 
Poprawa jakości transmisji bezprzewodowych - GSM, 3G, CDMA
 
 
Wzmacniacze (repaetery) Signal to rodzina urządzeń o potwierdzonej jakości, służących do zapewnienia wysokiej jakości sygnału telefonii bezprzewodowej w najtrudniejszych warunkach (pomieszczenia podziemne, budynki o konstrukcji stalowej, betonowej itp).

W ofercie posiadamy wzmacniacze na pasmo:
 
 • GSM+EGSM (telefonia, Internet)
 • 3G (telefonia, Internet)
 • CDMA (Internet)
Urządzenia są dostępne w wersji:
 
 • szerokopasmowej - sygnał wszystkich operatorów,
 • kanałowej -przygotowane do poprawy sygnału wybranego operatora.
 
Pojedynczy wzmacniacz umożliwia rozprowadzenie wzmocnionego sygnału na powierzchni do 1200 m2. Dostępne są również na zamówienie wzmacniacze do 5000 m2.

Urządzenia posiadają mechanizmy AGC oraz MGC, zapewniające stabilną pracę wzmacniacza w przypadku zmian siły sygnału operatora.
Wzmacniacze GSM spełniają normę ETSI 300 609-4.
Urządzenia posiadają sygnalizacje siły sygnału na wejściu urządzenia (Dioda LED). 

Wzmacniacze posiadają wymagane certyfikaty.

Szczegółowa kontrola urządzeń była prowadzona przez odpowiednie urzędy w Polsce, Norwegii i Austrii potwierdzając zgodność parametrów z odpowiednimi normami.

Oferta wzmacniaczy (repaeterów)
 
Przykład zastosowania w energetyce. Inwestor elektrowni wiatrowej w miejscowości Hruszowice w województwie podkarpackim miał problem z sygnałem GSM, który jest wykorzystywany do transmisji danych potrzebnych do nadzoru prawidłowości pracy systemu.
Dane z czujników rozmieszczonych w wieżach wiatrowych są przekazywane do specjalnego kontenera sterującego, a następnie do producenta turbin, mającego siedzibę w Niemczech.
 
 
 
Rodzina repaeterów Signal zakwalifikowana do konkursu na szczególnie wyróżniający się wyrób targach Energetab 2011
 
Wzmacniacze SIGNAL - docenione w Polsce, Holandii, Norwegii, Francji, Czechach, Słowacji zostały nominowane do Złotego medalu targów Energotab
 
Rozwiązania światłowodowe - szybka i niezawodna transmisja
 
 
ULTIMODE to zestaw urządzeń i rozwiązań pozwalający na budowę instalacji światłowodowych w budynkach, biurach i domach jednorodzinnych, a także wydajnych linków do transmisji danych i obrazów z kamer CCTV na duże odległości.

W ramach systemu proponujemy również spawy mechaniczne i szybkozłącza do światłowodów szklanych zastępujące spawanie.

Grupę rozwiązań ULTIMODE uzupełnia system do transmisji i rozprowadzania sygnałów telewizyjnych z wykorzystaniem światłowodów - TerraOpti.


 
 
Wydajne zestawy transmisyjne oparte o media konwertery ULTIMODE, pozwalają na budowę linków o zasięgu do 20 km i przepustowości 1 Gb/s, odpornych na zakłócenia i przepięcia.

Oferta urządzeń
   
 
Dwa budynki kompleksu szpitalnego, odległe od siebie o 10 kilometrów, w celu usprawnienia przepływu danych połączono niezawodnym i bezpiecznym linkiem
 
Wideo konwertery ULTIMODE to rozwiązanie pozwalające na transmisję obrazu z analogowych kamer wideo oraz danych telemetrycznych na dalekie odległości bez ryzyka pogorszenia jakości sygnału lub awarii instalacji związanej z przepięciami.

Oferta urządzeń
   
 
Rozległa instalacja monitoringu z wykorzystaniem wideokonwerterów
 
ULTIMODE Home System to przełomowe rozwiązanie pozwalające na stworzenie światłowodowej sieci domowej FITH (ang. Fiber In The Home). Do wykonania instalacji potrzebne jest tylko tanie narzędzie do cięcia światłowodów. Prosta instalacja powoduje, że korzyści płynące ze stosowania światłowodów mogą być dostępne dla każdego użytkownika.

Oferta urządzeń
   
 
ULTIMODE Building System to najnowsze rozwiązanie okablowania światłowodowego budynków, w którym nie ma potrzeby wykonywania spawów optycznych. System przeznaczony jest do stosowania w budynkach wielomieszkaniowych, biurowych i przestrzeniach typu„open space”.

Oferta urządzeń
   
 
Więcej informacji o Building i Home System? - zapraszamy na witrynę www.ultimode.com.pl
 
ULTIMODE to kompletna rodzina rozwiązań światłowodowych

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dipol Sandomierz na targach zabezpieczeń Securex w Poznaniu,
 
26-29.04.2010
 
 
   
Wirtualne stoisko Dipola na targach Securex
 
Produkty nagrodzone Złotym Medalem
na targach Securex 2010
Reflektor IR Redbeam IRD60 o kącie 180 st.
Reflektor IR Redbeam IRD120 o kącie 180 st.
Reflektor sufitowy IR 
60m2 1800 
M1642
Reflektor sufitowy IR 
120m2 1800 
M1643
 
 
Reflektor IR Redbeam IR40
Reflektor IR Redbeam IR40
Reflektor IR Redbeam - 40 m 
M1640 
 
Reflektor IR Redbeam 80 m 
M1641
 
Złoty Medal targów Securex dla reflektorów IR Redbeam
 
Nowoczesność rozwiązania o nazwie Redbeam polega na wykorzystaniu matrycy LED (a nie jak w konwencjonalnych reflektorach pojedynczych diod) i ukształtowaniu kąta świecenia za pomocą soczewki lub zespołu soczewek. Reflektory sufitowe skutecznie oświetlają całe pomieszczenie, kąt świecenia reflektorów kierunkowych jest kształtowany przez zespół soczewek.
 
Prezentowane nowości
Kamera IP AVIOSYS 9070 CS
Kamera megapikselowa 2.0 Mpix H.264 PoE PIXORD P600E
Kamera IP AVIOSYS 9070 CS 
rozdz. 720P technologia CNT 
K1161
Kamera IP PIXORD 
2.0 Mpix H.264 PoE 
K1532
Bezprzewodowa kamera megapikselowa 2.0 Mpix H.264 PIXORD P606W
Kamera Redbeam IC40 z dwoma reflektorami IR
Kamera IP PIXORD bezp. 
2.0 Mpix H.264 IR 
K1530
Kamera Redbeam 
45° 40m IR 
M1130
Media konwerter ULTIMODE M-100G/SFP
Moduł światłowodowy ULTIMODE SFP-203G - dwa włókna jednomodowe do 20 km.
Media konwerter ULTIMODE 
slot SFP IEEE 802.3z 1000Base-FX 
L1301
Moduł ULTIMODE SFP-203G 
1,25 Gb/s 20 km 
L1415
Media konwerter M-023G 1Gb/s - transmisja przez dwa włókna światłowodowe do 2 km
Cyfrowy rejestrator 16-kanałowy HIKVISION/ULTIMAX DS-8116HFI-S H.264
Media konwerter ULTIMODE 
1Gb/s - 2 km 
L10025
Rejestrator HIKVISION/ULTIMAX 
H.264 16 kan. 25kl/s 
M78160
 
 
Firma DIPOL zaprezentowała na targach Securex kompleksową ofertę kompatybilnych urządzeń CCTV, oprogramowania i środków transmisji opartą na koncepcji ULTIMONITORINGU.
 
Współczesne instalacje CCTV to wyzwanie wymagające kompatybilności sprzętu z zakresu: telekomunikacji, CCTV i informatyki. Urządzenia składające się na ofertę ULTIMONITORINGU spełniają to kryterium.
 
ULTIMONITORING - kompatybilność rozwiązań
 
*ULTIMONITORING – od angielskiego ultimate: ostateczny, końcowy, największy, najwyższy. 

ULTIMONITORING to koncepcja doboru urządzeń, oprogramowania i sposobów transmisji, pozwalająca na budowę nowoczesnych instalacji CCTV.
 
Tvrdošín – zwiastun nowej tendencji w monitoringu CCTV
Tvrdošín – zwiastun nowej tendencji w monitoringu CCTV
   
ULTIMONITORING w Twardoszynie (Słowacja):
wykorzystano kamery megapikselowe i transmisję bezprzewodową
 
Dzięki megapikselowym kamerom z oferty ULTIMONITORINGU 
rozpoznano i ujęto sprawców napadu i zabójstwa.
 
Elementy ULTIMONITORINGU:
 
ULTISYSTEM - jest unikalnym w skali światowej oprogramowaniem pozwalającym na współpracę lokalnych systemów CCTV z monitoringiem miejskim, przy wykorzystaniu jednego oprogramowania zarządzającego. Współpracuje z kamerami megapikselowymi, które stanowią podstawę najnowszych rozwiązań w CCTV.
 
   
 
HIKVISION/ ULTIMAX - to grupa najnowszych rejestratorów cyfrowych 3Generacji, nagrodzonych Złotym Medalem na targach Intertelecom. Wyposażone są w najbardziej wydajny rodzaj kompresji H.264. Zastosowany nowoczesny procesor i własny system operacyjny (RTOS) umożliwiają implementację najbardziej zaawansowanych technik informatycznych, efektywne wykorzystanie dysków twardych o praktycznie nieograniczonej pojemności, pracę sieciową (TCP/IP).
 
   
 
ULTICAM - to wysokiej jakości kamery megapikselowe, sprawdzone w wielu instalacjach. Współpracują z ULTISYSTEMEM oraz wszystkimi najpopularniejszymi systemami CCTV IP. Gama produktów ULTICAM zorientowana jest na wysokiej rozdzielczości, kompresji H.264 oraz światowych standardach ONVIF, PSIA.
 
 
ULTIAIR - to grupa zewnętrznych, profesjonalnych punktów dostępowych. Integracja z anteną w jednej obudowie, odpornej na warunki atmosferyczne, zapewnia szybki i pewny montaż. Zostały zaprojektowane do budowy sieci monitoringu IP oraz wydajnych sieci dostępu do Internetu.
 
 
 
ULTINET - serwery wideo służące do przetwarzania analogowego sygnału wideo przesyłanego przez kabel koncentryczny na skompresowany strumień obrazu przesyłany przez sieć Ethernet. ULTINET korzysta z kompresji H.264.
 
 
ULTIMODE - seria urządzeń światłowodowych umożliwiająca transmisję sygnału na długi dystans. Na ofertę składają się wideo- i mediakonwertery, a także pigtaile i patchcordy.
 
 
"ULTIMONITORING miejski". Decydując się na budowę rozległych systemów monitoringu, jak na przykład monitoring miasta, należy stosować sprawdzone rozwiązania systemowe. Wielu instalatorów ma złe doświadczenia z urządzeniami, które samodzielnie działają bez zarzutu, ale mają problemy z komunikacją między sobą. Dlatego jedynie nowoczesne i przetestowane rozwiązania gwarantują poprawne działanie całego systemu.
 
Monitoring megapikselowy na Placu Nowym w Krakowie
Monitoring megapikselowy na Placu Nowym w Krakowie
   
Monitoring Placu Nowego w Krakowie wykonany z użyciem sprzętu z oferty ULTIMONITORING

 

Wykorzystano dane publikowane na stronie www.dipol.com.pl

--

© Copyright Dipol wszelkie prawa zastrzeżone - Sandomierz 2011
Realizacja i CMS: IMPIT